Jak napełniać dzbanek Dafi?
13 grudnia 2018

Jaki dzbanek Dafi wybrać?

Każdy człowiek powinien pić dużą ilość wody. Nie zawsze jednak mamy w domu wodę mineralną, zwaną również butelkową. Bez wątpienia dobrym rozwiązaniem są dzbanki filtrujące wodę. Kiedy już zdecydujemy się na zakup takiego dzbanka pozostaje jedynie pytanie jaki dzbanek wybrać. Dzbanki te bowiem występują w wielu różnych wersjach, pytanie, który będzie dla nas najlepszy. Oczywiście wszystkie rodzaje spełniają tą samą, podstawowe funkcje – filtracja wody, reszta zależy już tylko od naszych indywidualnych potrzeb.

Dzbanek z wymiennym wkładem filtrującym

Dzbanki filtrujące firmy Dafi.pl to obecnie jedne z najczęściej wybieranych dzbanków na rynku. Wyróżniają się unikalnym i nowoczesnym designem. Z łatwością możemy dobrać wygląd i kształt dzbanka do walorów estetycznych kuchni. Dzbanki występują w różnorodnych kształtach jak i typach i kolorach. Posiadają zarówno manualne wskaźniki wymiany filtra jak i zaawansowane automatyczne wskaźniki z kolorowymi diodami informujące o konieczności wymiany filtra na wody. Regularne wymienianie filtra zgodnie z podanym wskaźnikiem daje nam gwarancje picia zawsze czystej i przegotowanej wody.

Który dzbanek Dafi będzie dla mnie odpowiedni?

Marka Dafi daje nam do wyboru całe mnóstwo różnego rodzaju dzbanków. Różnią się one między sobą wielkością, kształtem, kolorem a nawet materiałem, z którego zostały wykonane. Mamy więc do wyboru: dzbanek o nazwie Crystal, o pojemności 2 litrów, który został wykonany ze szkła; dzbanek Atria, o pojemności 2,4 litra – klasyczny i funkcjonalny; dzbanek Atri – 2,4 litra, lekki i poręczny; dzbanek Astra, o pojemności 3 litry – nowoczesny i opływowy; dzbanek Mila, również  o pojemności 3 litry – ergonomiczny; dzbanek Luna, o pojemności 3,3 litra – elegancki i uniwersalny; Aldo, o pojemności 3,7 litra – prosty i wygodny; dzbanek Omega, o pojemności 4 litry – wyjątkowo pojemny oraz dzbanek Sintra, również o pojemności 4 litry – standardowy i praktyczny. Szeroka gama dzbanków filtrujących pozwala nam na wybór odpowiedniego dzbanka i dopasowanie go do swoich potrzeb. Jeśli dzbanek ma służyć kilku domownikom lub całej rodzinie warto zaopatrzyć się w dzbanek 3-4 litrowy. Jeśli jednak dzbanek ma służyć tylko jednej lub dwóm osobom możemy zakupić dzbanek 2 litrowy. Z zasady woda w dzbanku nie powinna stać zbyt długo, nie ma konieczności filtrowania wody na tzw. „zapas” Zawsze należy filtrować tylko tyle wody, ile aktualnie jej potrzebujemy.

 

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok