Butelka filtrująca Dafi – na ile starczy filtr?
20 grudnia 2018

Jak działa butelka filtrująca Dafi?

Butelki filtrujące stały się ostatnio bardzo popularne. Jest to bez wątpienia bardzo przydatny produkt. Dzbanka filtrującego nie możemy wszędzie ze sobą zabrać, natomiast butelkę już tak. Oprócz tego, mamy możliwość dopasowania pojemności butelki filtrującej do swoich indywidualnych potrzeb. Warto więc rozważyć kupno takiej butelki, ponieważ z całą pewnością jest ona przydatna i sprawdzi się w każdych warunkach, a do tego jej cena wcale nie jest wysoka.

Butelka od Dafi

Poręczna butelka firmy Dafi jest butelką, która dzięki wymiennym filtrom może zostać wielokrotnie wykorzystana. Generuje to dużą oszczędność dla naszego portfela jak i ma znaczący wpływ dla naszego zdrowia jak i środowiska naturalnego. Butelka została wykonana z naturalnych tworzyw, a jej stosowanie ogranicza produkcję i wykorzystywanie typowych plastikowych butelek, które musimy nabyć pijąc typową wodę butelkowaną.

Butelka polskiego producenta posiada wymienny filtr węglowy, który składa się z węgla aktywnego, który to jest otrzymywany z łupin orzecha kokosowego. Filtr odpowiada za usuwanie zanieczyszczeń powstałych we wodzie kranowej, a także odpowiedzialny jest za usuwanie z wody kranowej nieprzyjemnego smaku i zapachu chloru. Według informacji zawartych przy produkcie, butelka Dafi nie zawiera Bisfenolu A. – to szkodliwy dla zdrowia związek chemiczny wykorzystywany często przy produkcji typowych tworzyw sztucznych.

Jak działa butelka filtrująca Dafi?

Pomimo swoich małych rozmiarów nie jest ona gorszym produktem, czy słabiej działającym niż duże dzbanki filtrujące Dafi. Działają one dokładnie tak samo. W wyniku przepływu wody przez filtr zostaje ona oczyszczona przez filtr i przetransportowana do drugiej części butelki. Woda wlewana jak i ta przefiltrowana nie mieszają się ze sobą znajdują się w wydzielonych częściach, dzięki czemu mamy pewność spożywania czystej przefiltrowanej wody. Aby nieustannie cieszyć się zdrową wodą, należy pilnować terminu wymiany filtra wody na nowy.

 

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok