Jak wybrać filtr do dzbanka Dafi?
15 grudnia 2018
Jak działa butelka filtrująca Dafi?
22 grudnia 2018

Butelka filtrująca Dafi – na ile starczy filtr?

Butelki filtrujące stały się ostatnimi czasy bardzo popularne. Są one z całą pewnością bardzo przydatnym produktem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać. Coraz częściej posiadają je sportowcy, jak i osoby spędzające czas po za domem. Jednym z głównych atutów produktu które szczególnie doceniają klienci to jej wydajność. A na ile właściwie wystarcza filtr w butelce Dafi?

Butelka filtrująca

Poręczna butelka firmy Dafi jest butelką, która nadaje się do wielokrotnego użytku. Została ona wyposażona w wymienny filtr, pozwalający usunąć smak oraz zapach chloru z wody kranowej. Butelka filtrująca jest bezpieczna dla zdrowia, mogą z niej korzystać zarówno dorośli jak i dzieci. Możemy ją kupić w 3 różnych pojemnościach. Najmniejsza pojemność – 0,3 litra, to butelka dla najmłodszych. Następna pojemność 0,5 litra, to butelka, którą można bez problemu, ze względu na swój niewielki rozmiar zabrać np na spacer lub do pracy. Największa butelka 0,7 litra, idealnie sprawdza się na siłowni lub podczas podróży. Butelka filtrująca, całkiem dobrze sprawdza się w każdej sytuacji, a do tego dobrze leży w dłoni.  Woda jaką dzięki niej uzyskujemy wyróżnia się smakiem i składem względem wody kranowej. Dlaczego coraz więcej osób wybiera butelkę Dafi zamiast wody butelkowanej? Dzięki temu, że jest poręczna i dostępna w kilku rozmiarach zmieści się nam praktycznie wszędzie. Dodatkowo można ją napełnić w wielu miejscach, posiada także interesujący wygląd, Należy również zauważyć istotny fakt – korzystając z tej butelki chronimy również środowisko i swój budżet domowy.

Na ile wystarcza filtr?

Żywotność filtra, który znajduje się w butelce filtrującej, to jak podaje producent butelki to 300 filtrowań, pozwala to więc na pozyskanie około 150 litrów wody, co można przeliczyć na około 100 dużych butelek wody. Wystarczalność jednego filtra zależna jest więc od ilości i częstotliwości filtrowanej wody. Po zużyciu się filtra w butelce możemy dokupić dodatkowe dwa filtry wraz z nowym ustnikiem albo możemy zdecydować się na zakup butelki z dodatkowymi filtrami i ustnikiem.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok